Farma fotowoltaiczna – wynajmij lub sprzedaj działkę

Dysponujesz dużą przestrzenią, która sprosta potrzebom jakie ma farma fotowoltaiczna? Skontaktuj się z nami. Kupimy gotowe projekty farm fotowoltaicznych 1MW oraz wydzierżawimy lub zakupimy grunty przeznaczone pod tę formę działalności. 

Dzierżawa gruntów pod fotowoltaikę jest dziś szczególnie opłacalna. Ile możesz zyskać dzięki współpracy z SOLEMIO? Sprawdź, czy warto wydzierżawić lub sprzedać nam swoje grunty. 

Fotowoltaika – sprzedaż i dzierżawa gruntu

zakup lub dzierżawa gruntu pod farmę fotowoltaiczną

Dysponujesz ziemią, ale nie masz pomysłu, jak mogłaby na siebie zarabiać? Możesz ją nam sprzedać lub oddać w dzierżawę – jak pokazują analizy branżowych serwisów, druga z tych opcji pozwala zarobić nawet kilkanaście tys. zł miesięcznie w zależności od powierzchni gruntu oraz jego specyfiki. 

Jakich działek poszukujemy? 

Idealna działka pod farmę fotowoltaiczną w naszych założeniach:

  • powinna mieć minimalną powierzchnię 2 ha lub oczywiście większą
  • nie może być zasłonięta – np. przez budynki czy zadrzewienie
  • cechuje się dużym nasłonecznieniem
  • ma relatywnie niską klasę gruntu – IV-VI
  • dojazd do działki nie jest utrudniony i pozwala na swobodną pracę monterów
  • ma określone nachylenie pod kątem południowym; dopuszczalne są też tereny płaskie.

Szczególnie doceniamy te miejsca, w przypadku których niedaleko – w zasięgu wzroku – znajdują się linie elektromagnetyczne SN. 

Dysponujesz taką działką? Skontaktuj się z nami – chętnie ją zakupimy lub podpiszemy długoletnią dzierżawę, dzięki której możesz liczyć na stały regularny zysk. Zostaw nam kontakt do siebie, zadzwoń lub napisz – obliczymy indywidualną ofertę specjalnie dla Ciebie. 


Dzierżawa gruntu pod farmę fotowoltaiczną

grunty rolne fotowoltaika

Nie chcesz sprzedać terenu, ale masz ochotę zarabiać dzięki swojemu gruntowi? Doskonale – pomożemy w tym, by pomnażać Twoje zyski. Dzięki umowie dzierżawy gruntu z SOLEMIO możesz liczyć na regularne zyski z comiesięcznych opłat. W ten sposób zyskujesz stabilne źródło dochodów, których możesz być pewny w perspektywie długoterminowej. 

Zadbamy o pełne bezpieczeństwo – stworzymy farmę fotowoltaiczną, która w żaden sposób nie będzie wpływać na Twój komfort czy otoczenie. Będziesz miał natomiast swój udział w budowie ekologicznego środowiska. Farmy fotowoltaiczne to dziś kluczowy sposób na uzyskanie zdrowej, przyjaznej naturze energii. 

Ile można zarobić na dzierżawie gruntu pod fotowoltaikę?

Standardowe stawki to nawet ok. 10 tys. zł/ ha rocznie przez cały czas użytkowania gruntu pod fotowoltaikę. Co ważne, kwota ta jest powiększana o wskaźnik inflacji. Każde zgłoszenie analizowane jest indywidualnie – z uwzględnieniem parametrów działki oraz jej charakterystyki. Niezależnie od nich możesz liczyć na atrakcyjną wycenę, która będzie stanowić regularny dochód Twojego gospodarstwa domowego. 

Sprzedaj swoją działkę lub zarabiaj na długoterminowej dzierżawie gruntu – możesz zarobić nawet kilkanaście tys. zł miesięcznie. 

Wystarczy, że podasz nam swoje dane kontaktowe, a konsultant SOLEMIO skontaktuje się z Tobą w ciągu jednej doby. Już w perspektywie kilku tygodni możesz liczyć na spore dochody dzięki dzierżawie terenu pod farmę fotowoltaiczną.

SOLEMIO Sp. z o.o.

tel. +48 68 413 4410
email. kontakt@sole-mio.pl

Office Wolsztyn

Żeromskiego 16A
64-200 Wolsztyn

Magazyn Dakpol, Karpicko

ul. Braci Peugeot 5
64-200 Wolsztyn

Magazyn Skórzewo

ul. Kolejowa 14
60-185 Skórzewo

Dane rejestrowe

SOLEMIO Sp. z o.o.
Ul. Żeromskiego 16A
64-200 Wolsztyn

NIP: 9721301311
REGON: 383550956
KRS: 0000789453