Fotowoltaika Peimar

Panele fotowoltaiczne Peimar to włoska jakość, certyfikaty unijne, atrakcyjny cennik oraz uniwersalność zastosowania. SOLEMIO, autoryzowany dystrybutor fotowoltaiki Peimar zapewnia sprzedaż modułów polikrystalicznych detalicznie i hurtowo.

Peimar to uznana marka na światowym rynku fotowoltaiki i jedna z podstawowych firm w szerokiej ofercie SOLEMIO. Stanowi nowość na rynku fotowoltaiki w Polsce. 

Oferta Peimar obejmuje dwa warianty produktów dla konstrukcji 60 ogniw:

  • moduły polikrystaliczne o mocy 250-285 Wp
  • moduły monokrystaliczne o mocy 310-340 Wp

Sprzedaż fotowoltaiki Peimar – włoskiej marki powszechnie docenianej w Europie Zachodniej – realizowana jest w oparciu o wysokie stany magazynowe i dostępność na zamówienie.


Peimar – moduły fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiki włoskiej marki Peimar są w branży doceniane ze względu na wydajność oraz uniwersalność zastosowania. Sprawdzają się zarówno w przypadku małych projektów jak i większych farm fotowoltaicznych. Szczególną uwagę zwraca wydajność Peimar – panele fotowoltaiczne charakteryzują się ponadprzeciętną efektywnością energetyczną. Na ich popularność wpływ ma również przedłużona gwarancja w stosunku standardowych modułów co świadczy o wysokiej jakości wykonania. Ułatwiony montaż – moduły fotowoltaiczne Peimar to lekka konstrukcja o dużej solidności i uproszczonej drodze instalacji.


Parametry paneli Peimar

panele fotowoltaiczne peimar

Moduły fotowoltaiczne Peimar objęte są 30-letnią liniową gwarancją uzysku mocy; dodatkowo mają 20 lat gwarancji na sam produkt. SOLEMIO zapewnia sprzedaż wszystkich modułów Peimar:

SG615M – 60 ogniw, monokrystaliczne

SG310M – 60 ogniw, monokrystaliczne

SG370M – 72 ogniwa, monokrystaliczne.

Na szczególną uwagę zasługują moduły wykonane w technologii Full Black, które – wraz z odpowiednio dobraną konstrukcją montażową – mogą stanowić ozdobę każdego domu.


Materiały do pobrania:


Sprzedaż modułów fotowoltaicznych Peimar

SOLEMIO zapewnia sprzedaż wszystkich produktów Peimar – moduły fotowoltaiczne dostarczane są hurtowo oraz dla montażystów i instalatorów. Jako autoryzowany dystrybutor włoskiego producenta zapewniamy również wsparcie dla klientów detalicznych rozważających montaż fotowoltaiki. Skontaktuj się z SOLEMIO, a skierujemy Cię do sprawdzonych instalatorów specjalizujących się w montażu produktów Peimar.