Technology

Zalety marki RENAC w serwisie fotowoltaicznym Globenergia

falowniki renac

Możliwości, jakie mają inwertery fotowoltaiczne RENAC zostały opisane przez branżowy serwis Globenergia.pl, który zajmuje się analizowaniem trendów na rynku OZE. SOLE-MIO to autoryzowany dystrybutor RENAC w Polsce. 

renac opinie globenergia
RENAC Power zostało opisane w prestiżowym serwisie branżowym zajmującym się materiałami OZE

Materiał opublikowany przez Globenergia prezentuje zalety RENAC, które w ramach SOLE-MIO przedstawiano już wcześniej – pokazuje to analiza możliwości falowników RENAC, które są obecnie wprowadzane do polskiej oferty sprzedażowej. 

Inwertery charakteryzują się szczególnie korzystnym stosunkiem jakości wobec ceny – falowniki to nowoczesne rozwiązania wykorzystujące technologię opartą m.in. na modułowości oraz połączeniach Wi-Fi.

renac power inwertery

Materiał na Globenergia.pl to również okazja do tego, by zobaczyć, jak produkowane są inwertery przez chińskiego producenta.

renac power produkcja falowników

Falowniki RENAC z charakterystycznym niebieskim logo podkreślonym niewielkim czerwonym akcentem są promowane na Globenergia.pl również poprzez banner reklamowy. Informuje on m.in. o możliwości sterowania systemem fotowoltaiki.

renac banner reklamowy

Umożliwia to polskojęzyczna aplikacja do fotowoltaiki przeznaczona do używania na smartfonie użytkownika – w efekcie, wykorzystując internet właściciel instalacji czy całej farmy może na bieżąco analizować stan pracy systemu. 

SOLE-MIO – autoryzowany dystrybutor RENAC w Polsce

Marka ta należy do bardzo popularnych w Azji. Teraz stopniowo buduje swoją pozycję w Europie – w tym również w Polsce. SOLE-MIO, jako autoryzowany dystrybutor detaliczny i hurtowy zapewnia falowniki oraz inne akcesoria do fotowoltaiki w sprzedaży ogólnopolskiej.

Skontaktuj się z działem handlowym Kopen Anvistat (Lipitor) Zonder Recept Online , by poznać szczegółowe warunki handlowe.