Fotowoltaika Jinko Solar

Jinko Solar to największy na świecie producent ogniw i modułów fotowoltaicznych. SOLEMIO, autoryzowany dystrybutor i hurtownia Jinko w Polsce zapewnia sprzedaż wszystkich komponentów z oferty tego chińskiego producenta. Wybierając jakość, jaką niesie za sobą fotowoltaika Jinko masz pewność skutecznego działania na lata. To również moduły, w przypadku których możesz liczyć na doskonały zwrot z inwestycji w fotowoltaikę.

Fotowoltaika Jinko to technologia, która w skali globalnej budzi szczególne wrażenie. Moduły fotowoltaiczne Jinko zwracają uwagę zarówno efektywnością – ponadprzeciętną nominalną mocą – jak i szczególną estetyką wykonania. 

Jinko Solar, marka zapewniająca fotowoltaikę od 2006 r. po zaledwie dekadzie jest niekwestionowanym liderem produkcji modułów. Oferta obejmuje zarówno panele monokrystaliczne jak i polikrystaliczne panele fotowoltaiczne. Wśród nich szczególne miejsce zajmują rozwiązania Eagle Black i Eagle Dual. Pierwszy zwraca uwagę parametrami pochłaniania światła, a drugi szczególnymi wartościami użytkowymi, które symbolizują podwójne szyby. 

Jinko – moduły fotowoltaiczne

Oferta SOLEMIO to wszystkie rodzaje modułów Jinko oraz pozostałe elementy niezbędne do przygotowania instalacji fotowoltaicznej opartej na technologii tego producenta. Sprzedaż obejmuje każdą z kolekcji przygotowanej przez Jinko. 


Fotowoltaika Jinko Cheetah

Moduły o mocy 410 W i wydajności 20,38 proc. zostały objęte 12-letnią gwarancją producenta. Panele fotowoltaiczne Jinko Cheetah charakteryzują się wysoką mocą przy zachowaniu ekonomiki działania. Moc modułów na poziomie 410 W maksymalizuje wydajność systemu i zapewnia zwiększone wytwarzanie energii – co przekłada się na szybki zwrot z inwestycji. Atrakcyjna cena paneli fotowoltaicznych Jinko wraz z ich ponadprzeciętną efektywnością sprawiają, że to doskonały wybór dla inwestorów, dla których ważne są dobre moduły do fotowoltaiki w wyjątkowo korzystnej cenie.

Materiały do pobrania:

Katalog paneli fotowoltaicznych Jinko Cheetah

Fotowoltaika Jinko Swan

moduły fotowoltaiczne jinko solar swan

Aż 30-letnia gwarancja Jinko na technologię Swan do dowód szczególnej wytrzymałości modułów; idzie za tym moc 405 W oraz wydajność, którą chiński producent oblicza na 19,78 proc. Moduły fotowoltaiczne z linii Swan zwracają uwagę techniką wykonania – są o 25 proc. lżejsze niż podwójne szkło. Wyposażone są również w specjalną folię Tedlar PVF, która ułatwia oczyszczanie paneli fotowoltaicznych oraz zabezpiecza moduły przed wilgocią.

Materiały do pobrania:

Katalog paneli fotowoltaicznych Jinko Swan

Fotowoltaika Jinko Tiger

fotowoltaika jinko tiger

Oto prawdziwy drapieżny fotowoltaiczny Tygrys, którym Jinko zachwyca świat odnawialnych źródeł energii. Moc 475 W, wydajność 21,16 proc oraz imponujące wyniki w testach niezawodności i 30-letnia gwarancja sprawiają, że Jinko Tiger to szczególna klasa premium na rynku fotowoltaiki. Nowa technologia pasków zmniejsza straty mocy, rozwiązanie HalfCut rozwiązuje problem utraty punktów aktywnych, a specjalistyczne wstęgi międzykomórkowe poprawiają wydajność poszczególnych komponentów. Efekt to wyjątkowa moc wyjściowa, likwidacja przerw w ogniwach oraz imponująca wydajność komponentów.

Materiały do pobrania:

Katalog paneli fotowoltaicznych Jinko Tiger


Sprzedaż modułów fotowoltaicznych Jinko

SOLEMIO zapewnia sprzedaż wszystkich produktów Jinko – moduły fotowoltaiczne dostarczane są hurtowo oraz dla montażystów i instalatorów. Jako autoryzowany dystrybutor Jinko zapewniamy również wsparcie dla klientów detalicznych rozważających montaż fotowoltaiki chińskiego producenta. Skontaktuj się z SOLEMIO, a skierujemy Cię do sprawdzonych instalatorów specjalizujących się w montażu produktów Jinko.