Szkolenia dla Instalatorów Fotowoltaiki

Organizujemy szkolenia dla osób ubiegających się o wydanie certyfikatu instalatora OZE. Posiadanie niniejszego certyfikatu od 1 stycznia 2016 roku jest częstym wymogiem dla instalatora przy instalacjach OZE dofinansowanych ze środków publicznych. Przy pozostałych instalacjach certyfikat jest dodatkowym uprawnieniem i może podnieść wiarygodność osoby dokonującej montażu mikro oraz małych instalacji.

Numer akredytacji: OZE-A/19/00102/20

Cały czas prowadzimy kursy w formule hybrydowej – zarówno szkolenia podstawowe jak i szkolenie przypominające.

Dla większych grup min. 8 os. istnieje możliwość ustalenia terminu indywidualnie.

Szkolenie podstawowe na certyfikowanych instalatorów OZE w zakresie systemów fotowoltaicznych umożliwia podejście do egzaminu UDT. 

Zajęcia odbywają się w formule hybrydowej.  Część teoretyczna kursu – dwa dni – to wykłady online. Trzeci dzień to zajęcia praktyczne odbywające się w naszym ośrodku szkoleniowym w Nowym Tomyślu. Po przeszkoleniu uczestnik uzyska zaświadczenia o ukończeniu szkolenia w akredytowanym ośrodku szkoleniowym UDT. 

Grupy uczestników zbieramy na bieżąco – zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza, telefonicznie lub na adres szkolenia@sole-mio.pl

Rodzaje oferowanych szkoleń

Szkolenia dla instalatoróW

Przygotowujemy dla osób, które chciałyby zostać Certyfikowanym Instalatorem Systemów Fotowoltaicznych. Szkolenia podstawowe & przypominające.

Szkolenia produktowe

Prowadzimy szkolenia z instalacji oraz obsługi wszystkich produktów, których sprzedaż prowadzimy.

Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniami, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

    Administratorem danych osobowych jest SOLEMIO Sp. z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z naszą Polityką Prywatności.